На столичній Кільцевій дорозі можна отруїтися ртуттю

На Кільцевій дорозі Києва продають токсичну тару з-під гербіцидів, а також можна отруїтися концентрованою дозою ртуті

На столичній Кільцевій дорозі можна отру…

У місцях збуту небезпечних відходів токсичні та отруйні товари знаходяться у вільному обігу і створюють небезпеку для здоров'я людей, повідомляє Depo.Київ з посиланням на УНН.

Так, тари з-під гербіцидів, які мають IV рівень небезпеки, легко можна придбати.

На столичній Кільцевій дорозі можна отруїтися ртуттю  - фото 1

Тару можна отримати порожню або наповнену непридатними до використання гербіцидами. Якщо вони не потрібні, речовину продавець виллє прямо посеред будівлі.

Окрім тари, на складі продавця помічені використані люмінесцентні лампи. Якщо випадково розбити одну таку лампу, то вміст ртуті в повітрі в 160 разів перевищить гранично допустиму її концентрацію. Ртуть, потрапляючи до організму людини, накопичується та залишається там на все життя.

При цьому, ртуть здатна впливати не тільки на фізичний стан людини, а й психічний. Під впливом незначних концентрацій людина втрачає працездатність, не може зосередитися, відчуває постійні головні болі та дратівливість, погано спить.

Вплив більших концентрацій здатен повністю зруйнувати особистість: людина не може зрозуміти сита вона чи голодна, в хорошому настрої чи поганому.

При сильних отруєннях ртуті незначний тремор пальців та рук може перерости в цілковитий розлад роботи м’язів.

Додамо, що жорсткий контроль утилізації небезпечних відходів в Україні досі не встановлено. Народні депутати та екологи неодноразово заявляли, що екологічну ситуацію в країні слід визнати катастрофічною.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme