Столичні школи самостійно вирішуватимуть чи вводити карантин

Міська влада надала можливість київським закладам освіти самостійно приймати рішення щодо введення профілактичного карантину через високу захворюваність учнів на грип

Столичні школи самостійно вирішуватимуть…

Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу міськадміністрації.

"Сьогодні ми активно співпрацюємо з департаментами освіти та охорони здоров’я КМДА, а також отримуємо оперативну інформацію з районів. Як свідчать показники, загалом епідемічний поріг для закладів освіти ще не перейдено", - сказала вона. 

Старостенко додала, що наразі у Києві відсутність дітей у навчальних закладах через хворобу становить 18%, однак це як кажуть "середня температура у палаті".

"Найбільша кількість відсутніх спостерігається у Шевченківському та Деснянському районах, а найменша – в Оболонському та Подільському. Враховуючи нинішню нерівномірність захворювання, ми прийняли рішення дозволити розпочати локальне призупинення навчального процесу", – сказала Старостенко.

Враховуючи це, кожен навчальний заклад отримав можливість самостійно приймати рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% дітей від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання. Причому робити це як на рівні школи так і класу.

"При цьому відповідальність за такі рішення також нестиме сам навчальний заклад", - додала Старостенко.

А от дитячі садки закриватися не будуть.

Додамо, Київ накрила епідемія грипу та ГРВІ.

Нагадаємо, у Києві зареєстровано переважну циркуляцію вірусів грипу А/Гонконг/4801/2014 (Н3N2). Цей штам грипу є найбільш небезпечним, так як він є новим для України і в українців ще немає проти нього імунітету.

Також у столиці за 47 тиждень зареєстровано 19 417 хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, що на 8,77% вище попереднього тижня. Найбільший відсоток захворюваності на грип та ГРВІ реєструється серед дітей у віковій групі 5-14 років (47,1%). 

Додамо, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я до груп ризику несприятливих наслідків грипу відносяться особи старше 65 років, діти до трьох років, пацієнти з хронічними захворюваннями легенів або серцево-судинної системи.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme