Як киянам захиститися від отруйного смогу (ПОРАДИ)

Жителі столиці мають подбати про індивідуальний захист від наслідків впливу шкідливих речовин

Як киянам захиститися від отруйного смог…

За умов перевищення у повітрі столиці допустимих норм концентраціїшкідливих речовин у 4-5 разів кияни мають подбати про індивідуальний захист від наслідків впливу отрут, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Главком".

Так, за словами, лікаря-дієтолога Оксани Скиталінської, мешканці міста повинні у першу чергу подбати про шкіру – як найбільший орган, який сприймає шкідливі речовини з навколишнього середовища.

"Найперше – це приймати душ, але приймати правильно. Не потрібно весь час використовувати мило, оскільки змивається захисний верхній ліпідний шар, що не пропускає токсичні речовини", - зазначила спеціаліст.

Крім того, за словами лікаря, необхідно мінімізувати перебування на сонці, оскільки УФ-проміння знижує захисні властивості шкіри.

Ще одна рекомендація - посилити потовиділення, аби вивести токсичні речовини з організму: вживати зелений теплий чай, малину.

"Якщо є можливість, вдень чи ввечері бажано відвідати сауну", - додала експерт.
Скиталінська також радить людям, які не мають надмірної ваги, проблем із серцем чи нирками пити побільше простої чистої води.

"Не напої шипучі, не компоти, не соки, а проста чиста вода", - підкреслила лікар.

Для посилення детоксикацій них функцій організму бажано вживати капусту всіх сортів, куркуму та імбир. А от від продуктів, які затруднюють детоксикацію та відновлення організму варто відмовитись.

"Це, в першу чергу, солодощі та вироби із білого борошна - солодкі напої, цукерки, кондитерські вироби… Це також смажені та копчені вироби (особливо смажені на соняшниковій, кукурудзяній оліях", - зазначила лікар.

Крім того, Скіталінська порадила киянам якомога частіше проводити вологе прибирання приміщень та знаходити можливість бувати на природі.

Нагадаємо, смог у Києві, викликаний накопиченням шкідливих домішок в повітрі, протримається до 29 липня.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві рекомендує людям похилого віку і дітям за можливості обмежити перебування на відкритому повітрі у денні години. А під час підвищеної сонячної активності (з 12 до 15 години) рекомендується утриматися від прогулянок та відпочинку на пляжі.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme