Як у Києві визначали переможця Кубку Героїв АТО з футболу

Під час турніру усі учасники показали, що даний трофей є для них вкрай очікуваним

Як у Києві визначали переможця Кубку Гер…

Фінальні ігри регулярного чемпіонату "Ліги учасників АТО" на Кубок Героїв АТО розпочалися ще 1 грудня. До того кілька місяців змагання відбувалися у регіональних лігах для визначення найсильніших команд, що пройшли до фінального раунду.

Матчі за третє місце і визначення переможця Кубку героїв АТО відбувалися на тренувальній базі ФК "Динамо" у Конча-Заспі напередодні, 4 грудня.

За іграми уважно спостерігали представники СБУ, Міністерства оборони, Державної прикордонної служби та Нацгвардії. Окрім цього, було і керівництво Федерації Футболу України за підтримки якої і проведився даний футбольний турнір.

Проте головними гладачами все ж по праву можна назвати бійців АТО, які були на трибунах.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 1

А дивитися було на що. Наприклад, у матчі за "бронзу" зійшлися львівська команда "Західний кордон" і "Десна" з Чернігівської області.

Жодна з команд не мала бажання поступатися, адже кожен хотів посісти почесне третє місце.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 2

Та ключовими стали 15 і 18 хвилини матчу. Саме у цей період часу спочатку Криштопа вивів чернігівців вперед, а Рикун закріпив перевагу. "Західний кордон" мав змогу відігратися, коли арбітр в одному з епізодів у штрафоному майданчику "Десни" вказав на одинадцятиметровий. Втім, футболіст команди зі львівської області схибив, пробиваючи пенальті.

Одним словом, гладачам матчу сумувати не було коли.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 3

У другому таймі Пустовойт довів рахунок до непристойного – 3:0. Та як би там не було, але львівські футболісти не здавалися і продовжували атакувати. Це призвело до одного м`яча у ворота "Десни".

Врешті-решт матч закінчився перемогою команди з Чернігівщини з рахунком 3:1. Таким чином "Десна" виборола "бронзу" чемпіонату Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.

Та окрасою усього турніру без сумніву став фінальний матч між київською командою "SB team" та футбольним колективом "Зеніт" із Золотоноші Черкаської області.

Перед матчем трибуни жваво заповнювали шанувальники футболу.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 4

На початку зустрічі за "золото" обидва колективи грали дуже обережно, наче вивчали можливості один одного. Але досить швидко футболісти "Зеніту" впоралися з емоціями і в одному з моментів капітан команди Бугаєв вистрілив з дальньої дистанції, що призвело до голу.

Перший тайм пройшов у постійних атаках команд. Звичайно, більше забити хотіли кияни, щоб відігратися, але їм не вистачало зовсім трошки до голу. Перша половина зустрічі так і закінчилася з рахунком 1:0 на користь "Зеніту".

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 5

Другий тайм розпочався з шалених атак футболістів "SB team". І вже на 35 хвилині киянам вдалося зрівняти рахунок після подачі кутового. М`яч забив Ніколенко.

Далі були самі емоції і в деяких моментах втручатися у суперечки футболістів доводилося навіть головному арбітру.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 6

Останні хвилини матчу обидві команди атакували, але доля посміхнулася футболістам "Зеніту". Вирішальний гол на 56 хвилині забив Шестак.

Таким чином Кубок Героїв АТО їде на Черкащину у Золотоношу.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 7

Під час церемонії нагородження футболістів також вітали президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та голова комітету національних збірних Мирон Маркевич.

Як у Києві визначили переможця Кубку героїв АТО - фото 8

Знайшли своїх володарів і індивідуальні нагороди. Найкращим воротарем турніру визнано Олександра Канарського із команди "Західний кордон". А от кращим серед захисників був футболіст фіналіста турніру "SB team" Владислав Лайтаренко. Найбільше голів у турнірі забив нападник ФК "Десна" Іван Криштофа.

Родзинкою церемонії нагородження стало справжнє освідчення у коханні. Гравець однієї з команд запропонував своїй дівчині руку та серце.