Зі знищенням "сухостою" на столичній Пейзажці розбереться Держекоінспекція

Інформацію щодо вирубки дерев на Старокиївській горі поблизу Історичного музею досліджуватиме Державна екологічна інспекція

Зі знищенням "сухостою" на столичній Пей…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

"КП УЗН Подільського району за результатами обстеження території Старокиївської гори направило інформацію до Державної екологічної інспекції щодо знищення 163 дерев на схилах. Наразі працівниками інспекції проводяться роботи із встановлення фактів та обсягів пошкоджень", - йдеться в повідомленні.

У КО "Київзеленбуд" заявили, що дозволів на видалення дерев підприємство не надавало.

"За зверненням ГО "Андріївсько-Пейзажна ініціатива" було видано на проектування Акт обстеження зелених насаджень,  що не є дозвільним документом і не надає права на видалення зелених насаджень. Акт обстеження зелених насаджень лише містить інформацію щодо кількісного і якісного стану зелених насаджень", - йдеться в повідомленні.

У КМДА наголосили, що видалення зелених насаджень має здійснюватись за розпорядженням Київської адміністрації на підставі відповідного ордера. 

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо, що уздовж схилу за Національним музеєм історії України зрубали 164 дерева.

Пізніше у КМДА заявили, що збиток від вирубки дерев на столичній Пейзажній алеї становить близько 500 тисяч гривень.

У той же час, У КП УЗН Подільського району заявили "Українській правді. Київ", що вирубка дерев на схилах Старокиївської гори самовільна.

"Працівники нашого підприємства встановили факт самовільної вирубки 164 дерев на схилах гори. Зі свого боку, ми скликали комісію, склали акт про порушення, і готуємо наразі листа до Державної екологічної інспекції у місті Києві щодо проведення перевірки і притягнення до відповідальності винних осіб", - йдеться в повідомленні.

Пізніше у "Фейсбуці" написала голова ГО "Андріївсько-Пейзажна Ініціатива" Марина Соловйова, що дерева, що зрубали біля столичної Пейзажки, виявляється, були сухостоєм.

"Ми на самому початку проекту писали і говорили про те, що у рамках відновлення території Національного музею історії України є плани зробити розчистку оглядових майданчиків, як це було передбачено та реалізовано проектом А.Мілецького у 80-х роках. Можливо на це тоді ніхто не звернув уваги і, мабуть, ми мали знову повідомити громадськість про цей етап робіт. Тому просимо вибачення за ситуацію, що склалася", - написала вона. 

 

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme