ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Київпастранс" забрав кілька таксомоторних маршрутів у бізнесменів

На спеціальному конкурсі комунальне підприємство "Київпастранс" вибороло право обслуговувати таксомоторні маршрути, які до останнього часу були закріплені за приватним перевізником
Depo.
9 червня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на сторінку КМДА у "Фейсбуці".

Зокрема, комунальне підприємство "Київпастранс" вибороло право на обслуговування таксомоторних маршрутів, які дублюють маршрути електротранспорту.

У мерії запевняють, що за рахунок регулювання кількості маршрутних таксі, суттєво підвищиться рентабельність електротранспорту, що надасть можливості для його розвитку.

"Київпастранс" визначено переможцем конкурсу на таксомоторних маршрутах № 183 (дублює тролейбус № 25), № 217 (дублює тролейбус № 28), № 530 (дублює тролейбус № 24), які до цього обслуговував приватний перевізник.

На цьому ж конкурсі підприємство відстояло право обслуговування маршрутів №№ 239 (дублює тролейбус № 42) і № 586 (майже повністю дублює тролейбус № 6), які довгі роки обслуговує підприємство.

Наразі комунальному підприємству надано право на обслуговування 8 таксомоторних маршрутів, які повністю дублюють маршрути електротранспорту.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.