ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

200 учнів намалюють краєвиди столиці

Захід відбудеться 23 травня о 12.30 в Центральному парку культури і відпочинку біля естради Міського саду (Маріїнський парк)
Depo.
22 травня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, до участі в літньому пленері планується залучити близько двохсот учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів дитячих шкіл мистецтв та художніх гуртків закладів культури Києва.

Діти разом зі своїми викладачами зберуться просто неба, щоб зафіксувати в лініях та кольорах рідне місто: його природні ландшафти та пам'ятки архітектури, краєвиди Дніпра та паркові алеї, старовинні палаци та сучасні будинки.

Живопис на природі для учнів художніх шкіл, художніх відділів дитячих шкіл мистецтв та художніх гуртків закладів культури не є чимось екстраординарним, адже у річному плані роботи шкіл естетичного виховання передбачена літня практика на пленері.

Частиною заходу стане і святковий концерт, підготовлений учнями Київської дитячої школи мистецтв № 2 ім. М. Вериківського та Київської дитячої музичної школи № 7 ім. І Шамо. До концертної програми увійдуть виступи юних солістів та творчих колективів цих шкіл.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.