UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

А в Києві осінь: Як їздити на велосипеді в дощ (ПОРАДИ)

Кількість велосипедистів на столичних вулицях невпинно зростає з кожним роком. І якщо раніше прихільників "залізних коней" можна було побачити лише теплої весни та влітку, то зараз навіть у дощову осінь їх досить багато 

А в Києві осінь: Як їздити на велосипеді…

Так, наприклад, восени минулого року на основних перехрестях Києва нарахували понад 1800 велосипедистів в будній день і 2012 у вихідний день. І це при тому, що осінь була досить холодною та дощовою.

Звісно, варто визнати, що багато велосипедистів, перед поїздкою на велозахід чи велопрогулянку часто заглядають у прогноз погоди. І коли бачать, що буде дощ, то більшість - залишається вдома. Тому Depo.Київ підготував декілька корисних порад, щоб "вийти сухим із води", ганяючи на велосипеді по осінньому Києву.

Одяг

Звісно, що у вологому одязі ви замерзнете дуже швидко, а це перший крок до нежитю та кашлю. Він повинен залишатися сухим. Водонепроникний жилет чи куртка з капюшоном із довгою "спиною" – гарантуватиме вам суху поїздку. Термобілизна та вовняні шкарпетки не завадять. Щоб взуття не намокло, одягніть на нього вело бахіли з неоперену (якщо такі маєте). Для того, щоб захистити ваші руки використовуйте захисні рукавички. Не забувайте, що одяг повинен "дихати", в іншому разі – ви будете мокрими зсередини, а не зовні.

Велолінзи

Якщо ви одягнете прості сонцезахисні окуляри, тоді на дорозі гарантовано нічого не побачите. Краще використовувати захисні окуляри з прозорими або жовтими лінзами. Якщо у вас поганий зір і ви носите окуляри для зору, тоді велокепка буде вам у нагоді.

Велосипедні крила

Якщо ви плануєте тривалі поїздки в дощ, то найкращим захисником будуть саме вони. З крилами катання стануть комфортнішими і велосипед не потрібно буде мити повністю. До речі, одним із правил велосипедистів є те, що в групових заїздах кожен повинен мати крила. Це саме через те, що болото буде вилітати з-під коліс і буде потрапляти на іншого велосипедиста і йому точно це не буде приємним.

Світло

В дощову погоду вас повинно бути видно на дорозі. Коли туман і дощ, коли автомобіль засліплює і сильна злива – усе це є першими небезпеками на трасі чи дорозі в місті. Найкращим виходом із ситуації є яскраві світлодіодні ліхтарі. Червоний світлодіод, котрий мигає (знаходиться ззаду) – є обов'язковим для активної їзди в умовах поганої видимості. Деяке світло можна кріпити до шолома, портфеля, на одяг. Також гарним "девайсом" є світловідбиваюча смужка, яка кріпиться до ноги.

Додамо, що умовах дощової погоди асфальт, а особливо бруківка в "серці" Києва стає дуже слизькою, тому потрібно бути обережними на поворотах. Інколи велосипед просто важко втримати і він починає ковзати. Потрібно намагатись тримати рівновагу, повертати акуратно і не на великій швидкості. Від шин також залежить ковзання. Якщо у вас "сліки" (шини без протектора), тоді ви повинні максимально обережно їздити по бруківці.

Також варто зазначити, що в дощ особливо небезпечними є трамвайні колії. Потрапити у них, коли ви їдете на великій швидкості не так і важко, тому бажано їх оминати або ж при повороті їхати повільніше і тоді ви не впадете, пише boomerang-boardshop.ua.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme