ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ахметов шантажує Кличка: або гроші, або кияни – без гарячої води

"Київенерго" звернулася до столичної мерії, щоб столична влада повернула усі борги за теплоенергію, інакше кияни будуть сидіти без гарячого водопостачання
Depo.
27 квітня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua
Ахметов шантажує Кличка: або гроші, або кияни – без гарячої води
Ахметов шантажує Кличка: або гроші, або кияни – без гарячої води

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Київенерго".

Зокрема, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» звернулося до Київської міської державної адміністрації та Київради з проханням вжити всіх можливих заходів, щоб запобігти відключенню гарячого водопостачання жителям столиці через обмеження газопостачання. Йдеться насамперед про погашення боргів за теплоенергію, накопиченими бюджетними та комунальними організаціями міста.

21 квітня ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" отримало від ПАТ
"Київгаз" лист-попередження про примусове обмеження та припинення постачання газу на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та котельні з 23 квітня. Підставою стало доручення НАК «Нафтогаз України» припинити газопостачання через заборгованості.

Станом на 17 квітня 2015 року заборгованість КИЇВЕНЕРГО за газ, використаний для виробництва теплоенергії, становить близько 1,2 млрд грн. В свою чергу, споживачі заборгували КИЇВЕНЕРГО за тепло 2,5 млрд грн. При цьому слід зауважити, що з початку 2015 року рівень цих розрахунків становить лише 75%.

Найбільшу заборгованість за тепло накопичили житлові організації та населення - 1,6 млрд грн, а також бюджетні установи та організації столиці - 680,4 млн грн.

У "Київенерго" скаржаться, що не мають коштів для погашення боргів, окрім тих, що виплачують споживачі.

Енергетичний монополіст вже заявив, що відсутність гарячого водопостачання негативно вплине на стан комунального господарства.

Нагадаємо, киянам вже почали відключати гарячу воду через нестачу газу в котельнях.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.