У активістів виникли питання до архітектора, який проектував "міст Кличка"

Дворянин-архітектор, який проектує міст за 400 мільйонв, не знає елементарних законів фізики і механіки

Про це у "Фейсбуці" написав Дмитро Макагон, інформує Depo.Київ.

"Коли ти ставиш одну опору з одного боку деформаційного шва, а другу з іншого і жорстко їх з'єднуєш, будь готовий, що одну з них почне виривати. На конструкціях з такими прольотами завжди великі деформації: через вітер, зміни навантажень, температурних коливань і сейсміки", пише він.

Макагон додає: для того, щоб конструкція не ламалася, їй потрібно давати можливість "гуляти", для цього і потрібні деформаційні шви. "На цей міст потрібно водити студентів будівельних вузів і показувати, як робити не можна", - підсумував він. 

Додамо, що у четвер, 11 липня, в Києві на новому пішохідно-велосипедному мосту знову утворилася тріщина. Цього разу ушкодження були знайдені не на склі, а біля основи однієї з огорож.

Нагадаємо, що 13 червня в Києві закривали пішохідно-велосипедний міст, який знаходиться між Хрещатим парком та Володимирською гіркою.

23 травня стало відомо: кошторисна вартість будівництва мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" у Києві зросла з 260 млн до 419,96 млн грн.

25 травня мер Києва Віталій Кличко офіційно відкрив новий пішохідно-велосипедний міст від Володимирської гірки до Арки дружби народів. Він разом з братом вирішив перевірити на міцність скло, з якого зроблена підлога оглядових майданчиків. Брати Клички разом пострибали на склі, і воно витримало. 

Пізніше стало відомо, що у Києві вандали розбили дві секції скла на новому мосту з прозорою підлогою. Кличко заявив, що розглядається версія застосування вандалами вогнепальної зброї. Уточнювалося, що пошкоджений тільки верхній захисний шар, основне скло не постраждало.

Тоді влада Києва розглядала варіант заміни пошкодженої склоплівки на броньоване скло. 1 червня на мосту розбили ще одне скло на підлозі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook