Аукціон з будівництва метро на столичний Виноградар знову скасували

КП "Київський метрополітен" скасувало аукціон на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі за 5,9 млрд гривень

Про це свідчить тендерне повідомлення, оприлюднене в системі державних закупівель ProZorro, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Українські Новини.

Свої пропозиції подали компанії "Інтербудтунель" (Київ), "Київметробуд" (Київ) і "Будівельна компанія" Адамант "(Мукачево).

Пропозицію компанії "Адамант" відхилили за формальні помилки в документах щодо освіти кількох інженерів, відсутність всіх підписів на документах про оренду транспорту.

Також фірма надала банківську гарантію в розмірі 29,90 млн гривень, текст в частині умов виплати якої не відповідав тендерній документації.

Тендер мав відбутися 4 вересня.

Додамо, що спочатку аукціон був призначений на 27 березня і переносився на 7, 29 травня, 19 червня і 4 липня.

Перша заявлена вартість становила 6 322 773 291 гривню з можливістю зниження ціни в крок 0,5%, що становить 31,6 млн гривень.

Орієнтовна вартість була знижена рішенням тендерного комітету від 29 березня до 5 993 482 614 гривень.

Траса ділянки буде проходити по території Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Метро