Автозаки, коні та собаки: Столичні силовики готуються до заворушень на виборах

Поліцейські Київської області та столиці, бійці Нацгвардії, рятувальники ДСНС та інші силові структури Міністерства внутрішніх справ України готуються пильнувати за публічною безпекою під час виборчого процесу


Навчальні заходи відбулись під керівництвом т.в.о. міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового та голови Національної поліції України Сергія Князєва, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Головного управління Нацполіції у Київській області.Для того, щоб правоохоронці змогли максимально підготуватись до будь-яких нештатних ситуацій та відпрацювати усі можливі шляхи їх вирішення, були розроблені різні інсценування порушень виборчого процесу. 


 

Під час відпрацювання умовних задач керівники навчань виявили та вказали на помилки у діях своїх підлеглих. Учасники навчань проаналізували допущені прорахунки і одразу їх усунули.  "Вкотре силові структури продемонстрували взаємодію і доказали, що вони готові забезпечити порядок та безпеку під час виборів президента України", - зазначили в поліції. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook