Бебі-бум: У столичному пологовому будинку народилася 200-тисячна дитина

У Київському міському пологовому будинку № 5 народилася 200-тисячна дитина (з моменту заснування закладу – 1956 рік)

Це одна із двійняток-дівчат, які з'явилися на світ 23 жовтня 2018 року, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник привітав маму новонароджених.

Додамо, що сьогоднішній міський пологовий будинок № 5 – це провідний медичний заклад в Україні, який має давні традиції, власну школу акушерів-гінекологів, один із найбільших пологових будинків, де народжується кожен четвертий громадянин нашого міста.

"Основною спеціалізацією пологового будинку № 5 є надання акушерської допомоги вагітним високого ризику із патологіями вагітності. Це єдиний у місті центр, який спеціалізується на веденні вагітності, пологів та післяпологового періоду у жінок Києва із цукровим діабетом, вадами та операціями на серці, хворобами бронхолегеневої, сечостатевої систем, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Жінки з такими захворюваннями зазвичай мають протипоказання для виношування вагітності, яка становить небезпеку навіть для їхнього життя. Проте у цьому пологовому їм допомагають виносити діток і стати мамами", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що вже відомо, які імена обрали кияни для своїх малюків у першому півріччі 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook