Без тепла можуть залишитися мешканці понад 300 столичних будинків

КП "Київтеплоенерго" звертається до юридичних осіб – голів правлінь ОСББ та ЖБК, власників відомчих та інвестиційних будинків забезпечити укладення договорів на постачання тепла із цим комунальним підприємством

На сьогодні 406 житлових будинків цих категорій уклали договори, ще 312 мають їх укласти,повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Станом на 9 жовтня не уклали договори на теплопостачання 142 житлово-будівельні кооперативи, 76 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, 31 відомчий будинок, 25 відомчих гуртожитків, 38 інвестиційних будинків.

"Київтеплоенерго" звертається до голів правлінь цих будинків, їх власників або компаній, що здійснюють обслуговування і підготовку будівель до зими із проханням терміново укласти договори на теплопостачання для вчасного початку опалювального сезону в цих будинках. За відсутності договору підприємство не зможе підключити зазначені будинки до систем теплопостачання.

Юридичним особам для того щоб укласти договір із КП "Київтеплоенерго" чи внести зміни у діючий, необхідно звернутися до Центру договірної роботи СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго".

Деталі щодо укладення договорів, пакет документів, який необхідно мати, за посиланням: https://kte.kmda.gov.ua/ukladannya-dogovoru-z-kp-kyyivteploen/.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook