UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Без транспорту: Центр Києва на три дні "потоне" у хресних ходах

У столиці відбудуться урочисті молебні та хресні ходи, присвячені відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України

Без транспорту: Центр Києва на три дні "…

Відповідні маршрути опублікувала прес-служба КМДА, інформує Depo.Київ.

Зокрема, 24 липня із 12:00 до 13:00 – на Андріївському узвозі (від будинку № 23 до вул. Володимирської), вул. Десятинній (від вул. Володимирської до пл. Михайлівської), пл. Михайлівській, вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до вул. Костьольної).

27 липня із 11:00 до 16:30 – на вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до пл. Європейської), вул. Хрещатик (від вул. Михайлівської до пл. Європейської), Володимирському узвозі (від пл. Поштової до пл. Європейської), Парковій дорозі (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (від вул. Шовковичної до пл. Європейської).

28 липня із 12:00 до 13:30 – на бульварі Тараса Шевченка (від будинку № 20 до будинку № 14), вул. Володимирській (від будинку № 56 до пл. Софійської), Володимирському проїзді (від пл. Софійської до пл. Михайлівської).

Додамо, що хресні ходи та свої молебни проведуть три єпархії: УПЦ Київського патріархату, УПЦ Московського патріархату та Українська Автокефальна Православна Церква (УАПЦ).

Зазначається, що 24 липня свої заходи проведе УАПЦ.

Програма відкривається літургією біля Андріївської церкви, далі – хресна хода, яка розпочнеться від Андріївського узвозу, 23 - вул. Десятинна - Михайлівська площа - вул. Трьохсвятительська - Володимирська гірка. Згодом проведуть молебні біля пам'ятника княгині Ользі і на Володимирській гірці. Заходи триватимуть з 09:00 до 13:00.

А у п'ятницю, 27 липня, свої заходи центром міста проведе УПЦ МП.

Молебень на Володимирській гірці розпочнеться о 13:00 (підготовка до нього розпочнеться з 11:00). По завершенні, о 13:30, розпочнеться хресна хода. Її учасники пройдуть за маршрутом: від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври через Трьохсвятительську, Європейську площу, вул. Михайла Грушевського, вул. Івана Мазепи, вул. Лаврська.

У суботу, 28 липня, свої заходи в центрі міста проведе УПЦ КП.

Об 11:30 починається хресна хода за маршрутом: Володимирський собор - бульвар Шевченка - вулиця Володимирська - Софіївська площа - Михайлівська площа - парк Володимирська гірка.

Нагадаємо, що святкування триватиме згідно з Указом Президента України від 8 серпня 2017 року "Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України". Крім урочистих молебнів, у всіх районах столиці триватимуть святкові заходи. Зокрема, в освітніх і культурних закладах Києва до кінця року триватимуть тематичні просвітницькі заходи: виховні години, бесіди, книжкові та фотодокументальні виставки, конференції, зустрічі за круглим столом, інформаційні години, тематичні полиці, перегляди літератури тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook