ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Біля метро "Святошин" розігнали торговців ковбасою з асфальту (ФОТО)

25 травня в Києві було здійснено рейд щодо стихійної торгівлі біля метро "Святошин"
Depo.
26 травня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
Біля метро "Святошин" розігнали торговців ковбасою з асфальту (ФОТО)
Біля метро "Святошин" розігнали торговців ковбасою з асфальту (ФОТО)

Про це Київ.depo.ua повідомили в Святошинській РДА.

Біля метро "Святошин" розігнали стихійних торговців (ФОТО) - фото 1

Під час перевірки правоохоронними органами було вилучено товар та складено адміністративний протокол згідно статті 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях, Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Біля метро "Святошин" розігнали стихійних торговців (ФОТО) - фото 2

"Деякі громадяни навіть не уявляють, який ризик тягнуть за собою покупки в несанкціонованих місцях. Вони не замислюються над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров'ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків. Адже незаконну торгівлю ніхто не контролює, якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють, а самі продавці працюють з грубим порушенням санітарно-гігієнічних правил (без санітарного одягу, медичних книжок, порушується температурний режим при зберіганні і реалізації харчів). Нерідко торгівля здійснюється з землі", - зазначає голова Святошинської адміністрації Ілля Сагайдак.

Біля метро "Святошин" розігнали стихійних торговців (ФОТО) - фото 3

Мешканців Святошинського району закликають дбати про своє здоров'я та не купувати продукти з землі у невстановлених для торгівлі місцях.

"Купуючи у "стихійних" продавців харчові продукти, не треба сподіватися в котрий раз на вдачу, рано чи пізно стихійний ринок може вам відгукнутися так званим "лікарняним відпочинком". Навряд копійки, зекономлені вами, допоможуть купити здоров'я", - зазначають в РДА.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.