Бориспіль розриватиме договори зі своїми перевізниками

У мерії розглядають можливість розірвання договорів з усіма водіями маршруток, які ігнорують угоду з містом про перевезення пенсіонерів та школярів

Після відмови бориспільських перевізників обслуговувати пільговиків, профільні служби влаштували рейд по маршрутам, передає Depo.Київ із посиланням на KV.

Мерія розглядає можливість розірвання договорів з усіма водіями маршруток, які ігнорують угоду з містом про перевезення пенсіонерів та школярів.

"Ми вже викликали службу Укртрансбезпеки, поліцію, звернулися до всіх органів влади. Але перевізники відмовляються йти назустріч. Вони хочуть підняти ціни і шантажують місто. Вони відмовляються перевозити пенсіонерів, але вже сьогодні на маршрутах працює служба трансбезпеки, проводить рейд ", - заявив секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок.

За його словами, в міськраді говорять про необхідність розірвання договорів з майже усіма перевізниками.

"Сьогодні діють незаконно практично всі компанії-перевізники, за винятком "Атасса" і "Автосервісу". З рештою будемо розривати договори, хоча мер міста поки мовчить з цього приводу ", - додав Ярослав Годунок.

15 травня 2018 року в маршрутках Борисполя Київської області був скасований безкоштовний проїзд для пільговиків. Таке рішення автоперевізники ухвалили, не дивлячись на підписаний з мером міста меморандум, який діє до сих пір, а також незважаючи на умови договорів про перевезення.

фото: kievvlast.com.ua

Нагадаємо, що в січні 2018 року у столичних маршрутках подорожчав проїзд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook