Будинок профспілок у Києві: Як виглядає фасад багатостраждальної будівлі (ФОТО)

Після тривалої реконструкції у столиці України відкрили оновлений фасад Будинку профспілок 

Будинок профспілок у Києві: Як виглядає…

Про це повідомляє Depo.Київ.

Але ремонті роботи в середині будівлі ще тривають.

Також залишається й будівельний паркан коло Будинку профспілок.

Всі фото: Depo.Київ

Додамо, що 30 травня у Києві демонтували банер на Будинку профспілок. Той банер, який зняли пару тижнів тому, обрамляв будівлю з весни 2014 року.

Фото: Укрінформ

Тоді ж керівник прес-центру Федерації профспілок України Юрій Работа розповідав, що новий фасад утеплили та зробили більш стійким до погодних умов.

Відео: Вечірній Київ

А ще у ФПУ наголосили, що жодних надбудов на Будинку профспілок не буде. "У цілому сам фасад будинку не змінився, ніяких надбудов зверху, на даху немає, не планується і не буде", - сказав Работа.

У свою чергу головний інженер проекту капремонту Артем Білик раніше запевняв, що робили все, щоб зовнішній вигляд не змінився, але став сучаснішим.

"Зміни будуть. Наприклад, великі скляні вікна на перших двох поверхах", - сказав він.

Фото: Сегодня

Білик також стверджував, що повністю паркан зникне до Дня Незалежності.

Нагадаємо, в березні 2016 року суд визнав незаконною надбудову над київським Будинком профспілок і зобов'язав знести її.

У 2016 році в Києві почали знищувати зайві поверхи Будинку профспілок.

Фото: Д. Білоцерковець

Але незаконні поверхи над Будинком профспілок знесли остаточно лише 15 лютого 2017 року.

Раніше повідомлялося про незаконно надбудовані поверхи над Будинком профспілок на Майдані Незалежності, які на початку минулого року на замовлення Київської міської ради профспілок добудувала компанія "Буд Жил-Пром".

У березні 2016 року Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу підприємства "Господарське управління Київської міської ради профспілок" і залишив чинним рішення судів попередніх інстанцій, тобто зобов'язав столичні профспілки і їхнього підрядника ТОВ "Буд-Жил-Пром" знести незаконно зведені поверхи будівлі на вулиці Хрещатик, 16.

Слід зазначити, що в травні 2015 року в Києві на згорілому під час Євромайдана Будинку профспілок незаконно звели два поверхи загальною площею близько 800 кв. м. У відповідь київська мерія подала до суду з вимогою знести зайві поверхи. У липні 2015 року київські суди постановили знести незаконно зведені надбудови на Будинку профспілок.

Також навесні 2016 року спалахнув скандал через відкриття у Будинку профспілок закладу під назвою "Каратель".

Додамо, що під час подій Євромайдану Будинок профспілок був одним із основних центрів підтримки революції. А 18 лютого 2014 року він практично повністю вигорів.

А ось так Будинок профспілок виглядав до пожежі.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme