UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Чекаємо у наступних платіжках: Субсидії за жовтень киянам не буде

Субсидії на оплату послуг житлово-комунального господарства за жовтень для киян будуть відображені в платіжках за листопад

Причиною цієї ситуації в КМДА називають некоректну роботу програмного забезпечення "Житлові субсидії", повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Також, зазначається, що постановою №841 від 17 жовтня Кабінет Міністрів вніс зміни в розрахунок субсидій. У зв'язку з цим, субсидії за жовтень будуть нараховані киянам у наступних квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг разом з субсидіями за листопад.

При цьому в КМДА зазначили, що якщо з тих чи інших причин громадянин не зміг оплатити комунальні послуги за жовтень у повному обсязі, через що виникла заборгованість, це ніяк не вплине на подальше призначення субсидії.

Також, субсидіантам, які користувалися субсидією в неопалювальний період, перерахунок на опалювальний буде проведено автоматично, без повторного звернення.

Сім'ї, які не встигли оформити субсидію до опалювального сезону, зможуть зробити це до кінця грудня. В цьому випадку субсидія все одно буде позначена від початку опалювального сезону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook