ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через чиновників і бізнесменів школярі Києва можуть опинитися без їжі

Мова йде про гаряче харчування в їдальнях шкіл Оболонського району

Depo.
13 березня 2018 12:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" Оболонської райдержадміністрації.

Зокрема, чиновники визнають, що в Оболонському районі склалася критична ситуація щодо надання послуг з організації гарячого харчування у школах.

Передбачаючи заздалегідь те, що договори щодо надання послуг з організації гарячого харчування закінчуються, торги на закупівлю зазначених послуг було оголошено 13 грудня 2017 року. Строк розкриття пропозицій 12 січня 2018 року. Зазначені торги було відмінено 26 січня 2018 року через оскарження процедури в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.

Після цього було оголошено ще одні торги, але наприкінці зими фірма Понтем.УА" оскаржила результати розгляду його пропозиції (відхилення) в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.

Розгляд скарги відбудеться 16 березня 2018 року. Рішення публікується протягом п'яти днів. Існує вірогідність скасування (відміни) торгів.

Проведення нових відкритих торгів з публікацією англійською мовою потребує двох місяців (до кінця травня 2018 року.)

Попри те, що тендерні процедури двічі заблоковані в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель, районною владою вживаються всі необхідні дії та заходи для вирішення питання забезпечення школярів якісним гарячим харчуванням.

Нагадаємо, сьогодні, 13 березня, в навчальних закладах Оболонського району Києва закрили їдальні.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook