На 10 днів раніше: Опалювальний сезон у Києві завершується

У столиці України опалювальний сезон завершиться вже з 6 квітня 

На 10 днів раніше: Опалювальний сезон у…

Це стосується всіх об'єктів житлової та нежитлової інфраструктури, крім лікарень, повідомляє Depo.Київ зпосиланням на прес-службу КМДА. 

Так, у медичних установах буде індивідуальний графік відключень, затверджений головним лікарем. "Заклади соціальної сфери відключатимуть від опалення лише за їхніми індивідуальними заявками, тобто за рішенням адміністрацій цих закладів", – йдеться в повідомленні.

За словами, заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, за прогнозами Укргідрометцентру, незабаром настане стабільне потепління: температура повітря буде лише підвищуватись.

"Таким чином, ми трохи раніше, ніж 15 квітня, завершимо опалювальний сезон. Тому вже із 6 квітня ми завершуємо роботу системи централізованого опалення. Окремо наголошую, що заклади соціальної сфери відключатимуть від опалення лише за їхніми індивідуальними заявками, тобто за рішенням адміністрацій цих закладів", - підсумував він. 

Підготовка до завершення опалювального сезону розпочалася в Києві сьогодні.

Нагадаємо, що зазвичай припинення опалювального сезону відбувається після того, як середньодобова температура протягом кількох днів тримається не нижче +8°С. Найчастіше цей період припадає на середину квітня, проте в поточному році тепло в будинки киян припинять постачати трохи раніше.

Слід зазначити, що потепління до +12°С..+15°С прийде до Києва у суботу-неділю.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook