Через два місяці у Києві стартує пляжний сезон

Пляжний сезон у Києві планують почати в останній декаді травня

Depo.
20 березня 2017 15:46
ФОТО: depo.ua

Зокрема, якщо погода буде дозволяти, його старт приурочать до Дня Києва, повідомляє Depo.Київ з посиланням на 44.ua.

За словами директора КП "Плесо" Дениса Пікалова, всі оновлення, на столичних пляжах будуть виходити з трьох принципів: безпека, чистота і доступність.

"По-перше, впроваджуємо новий формат рятувальної служби, яка позиціонує себе як пляжний патруль. Плануємо закупити 2 гідроцикла, 4 європейські машини для очищення піску, оновимо на пляжах навігацію. Також на 4 локаціях – "Венеція", "Веселка", "Галерна", "Наталка" – встановимо унікальне для України обладнання – сучасні модульні туалети, де є окремі кабінки для інвалідів (візочників). Цьогоріч вперше за останні роки буде проведена санітарна підсипка піску на пляжах "Дитячий" і "Золотий". Ми практично зробимо пляжі заново. Також у Гідропарку запускаємо перші очисні системи для туалетів", – сказав Пікалов.

Крім того, він наголосив, що цього літа на київських пляжах буде працювати не менше 120 рятувальників, що більше, ніж у курортній зоні приморської Одеси. Платити їм будуть за 330 грн за зміну.

"Це приблизно 6-8 тис. грн на місяць. Для молодих людей, студентів, це хороший літній дохід", – зазначив Пікалов.

Він також повідомив, що КП "Плесо" у цьому році отримало 17,5 млн грн фінансування.

"Цих грошей, звісно, не вистачить на автомобілі для патруля, але на аптечки, рації, уніформи, сучасні обладнання і засоби порятунку, наприклад, каяки, фінансування вистачить. В цьому році ми плануємо закупити 5 каяків. Що примітно, в Україні такої практики немає", – підкреслив він.

Нагадаємо, Міжнародний Фонд екологічної освіти проведе перевірку трьох київських пляжів, у разі позитивної оцінки вони зможуть отримати міжнародну нагороду "блакитний прапор".

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ