Через грип в Києві на карантин закриті 15 шкіл, а понад 120 дітей в лікарнях

Наразі призупинено освітній процес у 15 столичних школах

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА. 

Зокрема, навчання призупинено повністю у 4-х закладах загальної середньої освіти, частково – у 11 закладах.

Так, за його словами, освітній процес призупинено: Деснянський район – усього 1 заклад (частково); Дніпровський район – усього 3 заклади, з них: 2 – повністю, 1 – частково; Подільський район – усього 2 заклади, з них: 1 – повністю, 1 – частково; Святошинський район – усього 6 закладів (частково); Солом’янський район – усього 2 заклади (частково); Шевченківський район – усього 1 заклад (повністю).

Керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення на початку поточного року прийняла постійна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Додамо, що наразі зареєстровано 12 481 хворий на грип та ГРВІ. Показник захворюваності на грип та ГРВІ складав 421,2 та є нижчим епідемічного порогу на 50,8%.  Так, у столиці постерігається незначне зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 0,4%, яке відбулося за рахунок дитячого населення. Так, дітей захворіло – 8 019 осіб (зростання на 3,2%), дорослих – 4 462 особи (зниження на 4,3%).

"У структурі захворюваності діти становлять 64%, а на попередньому тижні – 62,5%. Серед школярів захворюваність зросла на 6,5%: 3 606 випадків, що становить 42,2% від загальної кількості захворілих дітей і 27,1% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", – йдеться в повідомленні. 

До медичних закладів за 9-й тиждень госпіталізовано 141 особу, із них 124 – діти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #грип