UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Через коронавірус у Києві прикрили програму "Лікар у вашому домі"

Дію проекту "Лікар у Вашому домі" призупинено на період проведення у столиці протиепідемічних заходів
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу КМДА.

Зокрема, за словами першого заступника мера столиці Миколи Поворозника, загалом від початку дії проекту "Лікар у Вашому домі" здійснено понад 124 тисяч обстежень, а за минулий тиждень – 719  обстежень.

"Нагадаю, у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом "Лікар у Вашому домі" в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла. За результатами обстежень минулого тижня у 402 киян виявлено надмірну вагу, у 392 – підвищений артеріальний тиск, у 201 – високий рівень цукру крові, у 298 – високий рівень холестерину", – розповів Микола Поворозник.

Читайте також: Карантин у Києві: До якого колапсу веде столицю закриття метро

Окрім того, минулого тижня здійснено 58 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

"Наразі ситуація вимагає призупинити дію проекту "Лікар у Вашому домі" та підсилити медпрацівниками заклади первинної медицини. Ми це зможемо зробити за рахунок медичних працівників, які задіяні у проекті", – підкресли Микола Поворозник.

Нагадаємо, у Києві попри карантин облаштовують продуктові ярмарки. 

Також стало відомо, що Київ поділять на сектори: В столиці можуть обмежити пересування за французьким сценарієм. 

 у Кабміні заявили, що Україна готова до запровадження надзвичайного стану. 

Станом на ранок 17 березня від коронавірусу COVID-19 загинуло 7148 людей, кількість заражених зросла до 182 405. 

3 березня в Україні було зафіксовано перший випадок коронавірусу. Його виявили у чоловіка, який приїхав у Чернівецьку область на автомобілі з Румунії, куди він прилетів з Італії. 

12 березня в Україні виявили ще два випадки інфікування коронавірусом, у Житомирській та Чернівецькій областях. 13 березня 71-річна жінка з Житомирської області, хвора на COVID-19, померла.

16 березня в Україні підтвердили ще два випадки захворювання на коронавірус у Чернівецькій області.

Увечері 16 березня коронавірус офіційно зафіксували у столиці у двох людей.

Довідка: 31 грудня 2019 року у китайському місті Ухань в провінції Хубей зафіксували спалах невідомої раніше пневмонії, яка згодом виявилась коронавірусом.

30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах китайського коронавіруса нового типу надзвичайною ситуацією міжнародного значення.

11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо введення карантину на три тижні в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів, а ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське авіасполучення. 

У РНБО закликали громадян України повернутися додому до 17 березня.

16 березня Україна закрила в’їзд на свою територію для іноземців та осіб без громадянства у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 

Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається (ХРОНІКА)

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme