ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через суд киянам повернули землі під "Межигір’ям 2"

Господарський суд Києва скасував рішення Київради, яким обслуговуючому кооперативу передано 74 га земель вартістю понад 126 мільйона гривень у Голосіївському районі
Depo.
24 грудня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

Зазначається, що рішення було прийняте 21 грудня.

"Завдяки втручанню Генеральної прокуратури України територіальній громаді столиці повернуто 74 га особливо цінних земель, на яких знаходиться резиденція "Межигір’я 2"", - йдеться в повідомленні.

У ГПУ нагадали, що зазначеному кооперативу, який не відповідає вимогам закону щодо створення житлово-будівельних кооперативів, без проведення земельних торгів та без будь-якої оплати у 2007 році передали для забудови цінні столичні землі. У подальшому кооператив відчужив ці землі на користь інших комерційних структур.

"Крім того, більша частина з цих земель розташована в межах об’єкта природно-заповідного фонду – ландшафтного заказника "Острів Жуків", де знаходиться резиденція "Межигір’я 2". Таким чином, забудова зазначених земель житловими будинками загрожує фактичним знищенням заповідника", - наголосили у ГПУ.

Відзначається, що у зав’язку з цим суд прийняв рішення про скасування відповідних рішення Київради, державних актів та договорів, за яким було відчужено землю.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ