ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Вбрання" ялинки на столичній Софійській площі "влетіло в копійку"

Святкове вбрання ялинки в Києві обійдеться у 2,7 млн. грн.

Depo.
7 грудня 2017 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головний розпорядник Новорічно-Різдв'яних свят на Софійській площі, керівник громадського об'єднання Folk Ukraine Ігор Добруцький, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Прикрасять її "сережками" - золотистими кульками різного розміру – від 40 до 50 см, а також ліхтариками розміром до 140 см, які щохвилини змінюватимуть колір, "намистом" стануть 3,6 км гірлянд, які переливатимуться барвами щодня. Вартість самої ялинки з доставкою становить близько 86 тис. гривень.

Зазначається, що загалом же витрати на підготовку столиці до проведення зимових свят складуть близько 27 млн. грн., із яких лише 4,5 млн. будуть коштами міського бюджету, решта – це гроші меценатів та громадських організацій.

Зокрема, київська влада виділить на культурні проекти в центрі Києва 210 000 грн. 1,9 млн. грн. отримає на свої заходи департамент освіти і науки, молоді та спорту, 293 000 грн. – Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ще 2,1 млн. грн. нададуть на підготовку до свят районним управлінням міста.

Нагадаємо, головна столична ялинка вже доволі "похилого віку" – має більше 90 років, її "зріст" сягає 28,5 метра при діаметрі крони 7 метрів.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ