ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Де найдорожче і найдешевше житло у столиці

Визначилися райони Києва в яких найдорожче жити
Depo.
18 травня 2015 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Велика епоха".

Зокрема, у Печерському районі можна придбати 1 квадратний метр у двокімнатній квартирі більше, ніж за дві з половиною тисячі доларів. За Печерським йде Шевченківський район - тут потрібно буде віддати 2100 доларів за один квадрат в аналогічній квартирі. Найбільш дешева житлова нерухомість зосереджена в столичному Деснянському районі, де потрібно віддати 1150 доларів за квадратний метр.

Двокімнатна квартира в оренду також буде найдорожчою в Печерському районі - за неї потрібно буде платити по 8000 гривень на місяць. Оренда аналогічної житлової площі в Шевченківському районі коштує близько 7700 гривень на місяць. При цьому в недорогому Деснянському районі за таке ж житло потрібно платити близько 5200 грн щомісяця.

Якщо мова йде про оренду офісних приміщень, то вони також є найбільш дешевими в Деснянському районі. Так, за один квадрат офісного приміщення потрібно заплатити 1-14 доларів. У дорогих Печерському та Шевченківському районах оренда одного квадратного метра офісу обійдеться в 3-39 доларів.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.