Декларації заступників Кличка: Джипи за ціною "Ланосів" та мільйони гривень готівки

Усі заступники мера Києва показали свої декларації, які іноді вражають своїм наповненням
 

Декларації заступників Кличка: Джипи за…

Чиновники по усій країні подали свої щорічні декларації. Depo.Київ вже "розбирав" статки мера Кличка, тепер настала черга його заступників.  

Микола Поворозник

Перший заступник Кличка Микола Поворозник вніс у свою декларацію дві земельні ділянки у Василькові площею по одній тисячі квадратних метрів кожна. На дружину чиновника записано земельну ділянку на півтори тисячі квадратних метрів у Гостомелі під Києвом, а також величезний будинок на 200 "квадратів" там само.

Поворозник має мотоцикл "БМВ", а його дружина – старий 29-річний "Москвич" та "Вольво" V40 2013 року випуску.

За минулий рік, працюючи на посаді першого заступника мера столиці, Микола Поворозник заробив 625 тисяч гривень. Тобто середня зарплатня на місяць складала більше 50 тисяч гривень. Крім цього він отримав майже тисячу гривень в якості відсотків з банку. Півмільйона гривень чиновник отримав від відчуження нерухомого майна. Проте найбільше у сім'ї Поворозників заробляє дружина. Минулого року вона отримала майже 1,3 мільйона гривень від відчуження різноманітного майна.

У готівці Микола Поворозник тримає майже 1,6 млн. гривень і ще 700 тисяч гривень лежать на рахунках у банку. Дружина чиновника має готівки на 640 тисяч гривень та 30 тисяч доларів. Загалом статки подружжя першого заступника мера значно зросли, адже у 2017 році, згідно декларації, у Миколи Поворозника було у готівці трохи більше мільйона гривень, а у його дружини – 180 тисяч гривень.

Петро Пантелеєв

Заступник очільника столиці володіє квартирою площею 61 "квадрат" у столиці. Також він записав у декларації, що користується квартирою на 82 кв. метри, яка на 25% належить дружині.

Як і минулого року, у власності дружини заступника Кличка є позашляховик "Фольксваген Туарег".

За минулий рік Пантелеєв заробив на посаді заступника мера майже 635 тисяч гривень. Також майже вісім тисяч гривень чиновник отримав, працюючи за сумісництвом в Київському національному університеті будівництва та архітектури. Дружина Петра Пантелеєва заробила за минулий рік 358 тисяч гривень як підприємець. Також вона отримала соціальної допомоги на 20 тисяч гривень. На двох з дружиною чиновник тримає у готівці 20 тисяч доларів, три тисячі євро та 210 тисяч гривень. У 2017 році у готівці в них було на десять тисяч доларів менше.

В'ячеслав Непоп

Чиновник вніс у декларацію земельну ділянку площею майже півтори тисячі квадрвтних метрів у Броварському районі. Також на нього записаний величезний житловий будинок площею майже півтисячі квадратних метрів у тому ж районі. Крім цього чиновник має два машиномісця та гараж у Києві.

У Непопа є 20% квартири площею майже 240 кв. метрів у Києві. Має заступник мера велику квартиру площею 150 "квадратів" та машиномісце в окупованому Севастополі.

На дружину Непопа записано величезний будинок площею майже півтисячі квадратних метрів у Віті-Поштовій, що біля Києва, а також земельна ділянка майже на півтори тисячі метрів квадратних у тому ж районі. Також в неї є квартира площею понад 120 квадратних метрів у столиці.

Родина Непопа полюбляє позашляховики. На самого чиновника записано "Лексус LX570" 2008 року випуску, а на його дружину – "Тойота Ленд Крузер" теж 2008 року випуску. Крім цього Непоп цінує старі машини, адже в нього є "ГАЗ-21 "Волга" 1969 року випуску.

Задекларував чиновник і два дорогих годинники - "Бове" і "Бреге".

За минулий рік, працюючи у мерії, В'ячеслав Непоп заробив майже мільйон гривень. Свої заощадження Непопи тримають виключно у готівці. Так сам чиновник має 2,9 млн. гривень, а його дружина – 2,7 млн. Також заступник мера тримає майже 150 тисяч доларів готівки, а його дружина – більше 200 тисяч доларів.

Валентин Мондриївський

Чиновник має велику квартиру площею 130 "квадратів" у столиці. Крім цього у своїй декларації він вказав, що йому належить 20% квартири площею 67 кв.  метрів у Білій Церкві. До того ж у Мондриївського є дві земельні ділянки. Одна, площею тисячу "квадратів" - у Зазим'ї, що біля Києва, а інша, також площею тисячу кв. метрів - у Гнідині Бориспільського району.

У чиновника є позашляховик "Тойота" Ленд Крузер Прадо 2008 року випуску. Дружина чиновника їздить на позашляховику "Фольксваген" Туарег 2010 року випуску, який вона начебто придбала у 2016 році за 49 тисяч гривень, хоча за таку вартість можна придбати хіба що "Ланос" у не найкращому стані.

Минулого року, працюючи у мерії, чиновник заробив півмільйона гривень. Також він взяв кредит у банку на 170 тисяч гривень. У готівці чиновник тримає 43 тисячі доларів та вісім тисяч євро. У банку він тримає більше 120 тисяч гривень. Дружина чиновника має у готівці чотири тисячі євро і 50 тисяч гривень. У свою чергу минулого року Мондриївський позичив комусь 20 тисяч доларів.

Марина Хонда  

Чиновниця внесла у декларацію чималеньку квартиру на 127 "квадратів" у Києві, яку вона придбала у 2013 році за 643 тисячі гривень.

Крім цього, вона має шість земельних ділянок загальною площею 75 тисяч квадратних метрів у селі Погорільці Чернігівської області. Усі ділянки Марина Хонда отримала наприкінці 2014 року. У декларації вказано, що наприклад, одна земельна ділянка площею майже два гектари коштувала 24 тисячі гривень. Тобто, сотка землі у Чернігівській області для майбутньої заступниці Кличка оцінювалася в середньому у 120 гривень.

За минулий рік Хонда заробила у мерії майже півмільйона гривень. Також майже дев'ять тисяч гривень вона отримала від надання майна в оренду. Автомобіля у чиновниці немає, але є гараж у Києві.

Володимир Слончак

Цей чиновник має величезну земельну ділянку площею майже 900 кв. метрів у Василькові, що біля столиці. Також Слончак декларує квартиру у Василькові, якою він безоплатно користується. Дружина заступника мера має квартиру у тому ж місті.

У 2017 році Володимир Слончак придбав собі позашляховик "Джип Гранд Черокі" 2014 року випуску. Цю автівку він отримав за 89 тисяч гривень, хоча за таку вартість можна придбати хіба що гарного "Ланоса".

За минулий рік Володимир Слончак заробив майже 600 тисяч гривень. Усі свої заощадження чиновник тримає у готівці. В нього є 30 тисяч доларів та 500 тисяч гривень. Дружина Слончака має 10 тисяч доларів та 200 тисяч гривень готівки.

Олександр Спасибко

Заступник мера вніс у свою декларацію квартиру у столиці площею 55 "квадратів". Крім цього на нього записано три земельні ділянки майже по тисячі квадратних метрів у Підгірцях, що біля Києва. В цьому ж селі чиновник має будинок на 247 кв. метрів. Сам Спасибко вказує, що такий будинок зараз може коштувати більше 2,6 млн. гривень.

Чиновник офіційно не має жодної машини чи інших транспортних засобів.

За минулий рік він заробив більше, ніж півмільйона гривень. Усі свої заощадження Олександр Спасибко тримає в готівці. Так, в нього є майже півтора мільйони гривень, 45 тисяч доларів та сім тисяч євро.

Дмитро Давтян

Родина чиновника мешкає у елітному селі Козин біля Києва. Тут дружина Дмитра Давтяна орендує величезний будинок на 365 "квадратів". Крім цього, чиновник має право користуватися величезною квартирою на 363 "квадрати" у Харкові. До того ж Давтян має нежитлові приміщення площею майже 700 квадратних метрів у Харкові.

Дмитро Давтян задекларував портфель "Hermes". Крім цього він має кілька старовинних ікон. Є у чиновника чотири годинники, три з яких – "Ролекс". Дружина Дмитра Давтяна "показала" купу коштовностей і дорогого одягу.

Полюбляє заступник Кличка шикарні автівки. Наприклад, в нього є "Порше Панамера" 2011 року випуску, а також крутий мікроавтобус "Мерседес", який він придбав у 2014 році за понад 1,3 млн. гривень. Також разом з дружиною він має позашляховик "Тойота Ленд Крузер 200" 2017 року випуску. У самої ж дружини чиновника є ще крутий позашляховик "Мерседес G500" 2010 року випуску. Цей автопарк родина Давтяна щороку страхує на 145 тисяч гривень.

За минулий рік, під час роботи у мерії, заступник Кличка заробив трохи більше 430 тисяч гривень. Проте ці гроші – просто ніщо у порівнянні з тим, скільки Давтян декларує доходу. Разом з дружиною лише на здачі в оренду майна вони заробили понад мільйон гривень. Плюс майже два мільйони гривень чиновник отримав від повернення поворотної фінансової допомоги. Дружина чиновника за минулий рік заробила більше мільйона гривень як приватний підприємець. Що не завадило їй отримати соціальну допомогу у розмірі трохи більше 10 тисяч гривень.

Подружжя Давтянів дуже полюбляє користуватися кредитними картками. За минулий рік вони отримали з таких карток більше двох мільйонів гривень.

Минулого року Давтян позичив комусь 2,5 млн євро та 11 млн гривень. У банках він тримає лише трохи більше двох тисяч гривень, адже родина Давтянів більше полюбляє готівку. Наприклад, сам чиновник декларує майже мільйон гривень, а також 980 тисяч доларів. Крім цього в нього є понад два мільйони євро. Дружина чиновника має 200 тисяч євро готівкою та майже 900 тисяч гривень. Проте має родина Давтянів і кілька мільйонів гривень кредитів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook