День захисника України. Пам’ятні та урочисті заходи в Києві

До Дня захисника України, який відзначають щорічно 14 жовтня, у Києві тривають тематичні виставки, святкові концерти, патріотичні заходи, молебні за мир

День захисника України. Пам’ятні та уроч…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу КМДА. 

Зокрема, в цей день біля будівлі Київської міської державної адміністрації на Хрещатику, 36 відбудеться загальноміський святковий захід. Також 14 жовтня з 13:00 до 17:00 у культурно-мистецькому комплексі "Співоче поле" у Печерському ландшафтному парку  триватиме культурно-мистецький проект "Мужні та незламні" (вхід безоплатний). А в Палаці спорту 14 жовтня з 18:00 до 21:00 триватиме урочистий вечір "Вони присягнули на мир і волю!".

Сьогодні, 10 жовтня, відкриється низка виставок, присвячених захисникам України: в Музеї історії міста Києва (триватиме до 27 жовтня), експозиція "Козацька слава невмируща" (з фондів музею) – у Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" (до 30 жовтня), у Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці "Молоді гвардія" (до 24 жовтня), виставка літератури "Оборонці рідної землі" – в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки.

11 жовтня привітають ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, які перебувають на лікуванні в Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни в Пущі-Водиці.

Також до 14 жовтня у читальній залі Державного архіву м. Києва відбуватиметься тематична виставка архівних документів, а до 30 жовтня  — фотовиставка "Українські воїни в зоні АТО/ООС" в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого. До 13 жовтня в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва триватиме патріотична програма "За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!".

Крім того, у закладах освіти до кінця жовтня продовжать тематичні уроки, виховні години, лекції, проекти, конкурси, квести, мистецькі та просвітницькі заходи, конференції, засідання за круглим столом, зустрічі учнівської молоді з ветеранами війни, учасниками АТО/ООС, екскурсії до музеїв, покладання квітів до пам’ятників. Заплановані й меморіальні заходи біля пам’ятних меморіальних дощок, розташованих на освітніх закладах столиці.

У рамках національно-патріотичного виховання проекту "Ми разом!" цього місяця у військових частинах влаштують виїзні концертні програми.

Додамо, що з нагоди відзначення Дня захисника України окремим категоріям киян нададуть одноразову адресну матеріальну допомогу в рамках міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2021 роки".

Нагадаємо, 10 жовтня о 14:00 до Дня захисника України відбудеться урочисте відкриття виставки творчих робіт учасників АТО та волонтерів у рамках освітньо-культурного проекту "Доля й слава України в кожному з нас". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook