Депутати Київради відмовилися звертатися до парламенту щодо легалізації гральних автоматів

Загалом за таку ініціативу голосували представники промерської фракції "Солідарність"

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, під час засідання Київради депутат від "Солідарності" Олександр Пабат запропонував звернутися до Верховної Ради, щоб народні депутати дозволили Києву створити легальну зону з гральними автоматами.

Мовляв, зараз все рівно багато киян грають у нелегальних закладах, які знаходяться на кожному кроці. Була навіть пропозиція усі гральні автомати вивезти на ДВРЗ чи на Троєщину, куди могли б їздити усі любителі пограти на автоматах.

У свою чергу деякі депутати були категорично проти легалізації гральних автоматів. Були навіть пропозиції відправити усі гральні автомати, що знаходяться у Києві, вивезти у Чорнобильську зону.

Баталії між різними депутатами дійшли до того, що почалися розмови про кришування певними особами грального бізнесу у столиці. Також деякі депутати казали, що зараз хтось збирає доходи з грального бізнесу, який все ж функціонує у столиці, замість того, щоб ці гроші направляти до бюджету.

Зрештою за те, щоб звернутися до Верховної Ради щодо створення у Києві зони грального бізнесу проголосувало усього 44 депутати з 61 потрібних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #депутати