Депутати Київради знову проігнорували створення Музею на Поштовій площі

У Київраді все ніяк не дійдуть порозуміння щодо створення музею на місці археологічних розкопок на Поштовій площі

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, під час засідання Київради депутати мали голосувати за правки до рішення, яке вже було прийняте навесні.

Втім, майже одразу думки депутатів розділилися. Наприклад, голова комісії по культурі Вікторія Муха, що представляє фракцію "Солідарність", зачитала свої правки до рішення, а депутат Київради Сергій Гусовський – свої. За словами останнього, його правки були узгоджені із Музеєм історії Києва.

Наприклад, Вікторія Муха запропонувала проголосувати за створення комунального підприємства "Центр консервації предметів археології".

Ще пропонувалося виділити більше 700 тис. гривень для розробки альтернативного проекту укріплення конструкції на Поштовій площі для подальших археологічних розкопок.

Більше того, Вікторія Муха почала лякати депутатів, що якщо вони не проголосують за її правки, то у Києва можуть бути проблеми зі створення Музею на Поштовій площі. Мовляв, якщо проголосувати за правки опозиційних депутатів і розірвати договір з інвестором, що хоче збудувати на Поштовій площі торговельний центр, то він подасть до суду. А ще потрібно буде виплачувати компенсацію інвестору за те, що він вже вклав гроші у свій проект.

Зрештою дійшло до того, що депутат Гусовський назвав депутатів, які голосують за поправки Вікторії Мухи, бусурманами.

Втім, жодні із запропонованих правок не були підтримані депутатами Київради. Усе склалося так, що за правки промерського депутата Вікторії Мухи голосували фактично представники "Солідарності", а за правки Гусовського – інша частина фракцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook