ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Діти киян-воїнів АТО зможуть відпочити в країнах ЄС

Столична влада виділила додатково 2 млн грн на оздоровлення дітей, у яких один з батьків загинув, постраждав або бере безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України
Depo.
5 червня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua
Діти киян-воїнів АТО зможуть відпочити в країнах ЄС
Діти киян-воїнів АТО зможуть відпочити в країнах ЄС

Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час засідання оперативного штабу з оздоровлення дітей, повідомляє Київ.depo.ua.

"У столичному бюджеті передбачено майже 27 мільйонів гривень, за рахунок яких планується охопити оздоровленням та відпочинком у таборах та санаторіях Київської, Львівської, Закарпатської та Миколаївської областей близько 7 тисяч дітей шкільного віку. Ще 2 мільйони гривень Київська міська рада додатково виділила на оздоровлення дітей, чиї батьки перебувають в зоні проведення АТО", - сказала вона.

Крім того, за словами Старостенко, міська влада звернулася до міст-побратимів Києва та міжнародних партнерів з проханням взяти на оздоровлення дітей, чиї батьки загинули або отримали важкі поранення на Сході України.

"На нашу пропозицію вже відгукнулися Польща, Хорватія, Австрія, Німеччина, Італія. Вони готові прийняти дітей та надати такі умови, щоб діти змогли відпочити та забути про ті страхіття, які їм довелося пережити. Зараз ми розглядаємо всі варіанти, формуємо групи, шукаємо фінансування на оформлення закордонних документів і транспортні витрати", - сказала Старостенко.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.