ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві діти масово хворіють на вітрянку

За останні кілька тижнів у Києві значно почастішали випадки захворювання на вітряну віспу
Depo.
24 квітня 2015 12:06
ФОТО: depo.ua
У Києві діти масово хворіють на вітрянку
У Києві діти масово хворіють на вітрянку

Про це повідомляє кореспондент depo.ua з посиланням на соціальні мережі. 

Зростання кількості хворих на вітрянку нині констатується майже в кожному районі столиці.

Найбільше хворих зафіксовано серед дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади.

Так, лише на Троєщині маже в кожному дитячому садку хворіють діти.

"У нас в садочку захворіли близько 10 дітей. Ми боїмося епідемії. Хвороба дуже швидко поширюються серед наших малюків", - розповідають мами дітей, які відвідують дошкільні навчальні закладі на Лівому березі столиці.

До того ж, у багатьох садках діти старших груп готуються до випускних, але швидке поширення хвороби може завадити цьому святу.

"Тільки вчора на батьківських зборах завідуюча нам сказала: якщо поріг захворюваності на вітряну віспу перевищить допустимий рівень, то випускні, на жаль, будуть скасовані", - розповіла мати дитини, яка вже захворіла на вітрянку.

Також дуже багато дітей перехворіло на вітрянку й на Відрадному.

"Двоє моїх доньок вже перехворіли на вітрянку. Молодша донька дуже легко перенесла цю інфекційну хворобу, а ось старша дитина лежала з дуже високою температурою. У нашій групі захворіли усі діти, а це майже 20 чоловік. Тільки двох малюків ця хвороба "не торкнулася", - розказав кореспонденту depo.ua батько двох дітей Сергій Третьяков. 

Слід відмітити, що щоденна реєстрація в Києві десятків хворих викликає паніку серед киян, особливо серед батьків дітей.

Зазначимо, що в Києві можна очікувати на підйом хворобі, оскільки раз на 4 роки має місце підвищення вітряної віспи. Останній раз епідемія вітрянки серед дітей була зафіксована у 2011 році.

Довідка. Вітряна віспа - гостра вірусна інфекція, що виявляється висипом на шкірі та інтоксикацією організму. Висип на шкірі проявляється у вигляді папул, везикул. Висип виникає і на слизових оболонках. Вітряна віспа, вона ж в народі відома як "вітрянка" - високозаразне хвороба, частіше вражає дітей.
Вітряною віспою можна заразитися від хворої людини. Передача збудника здійснюється зазвичай повітряно-крапельним шляхом: він переноситься із струмом повітря на значні відстані через кімнати, квартири і т.д. Вітряна віспа представляє епідеміологічну небезпеку: люди дуже сприйнятливі до збудника хвороби, тому захворюваність на вітрянку досить висока.
Інкубаційний період вітрянки 1-3 тижні.

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.