ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для київських школярів можуть зняти мультфільм про те, як козаки батарейки утилізували

Школярам розкажуть куди утилізувати батарейки, які вже не можуть працювати
Depo.
18 червня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу Київради.

Зокрема, вчора на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати розглянули звернення ГО "Інформаційно-дослідницький центр" Дитячий Форум" щодо впровадження низки еколого-просвітницьких заходів у місті Києві.

Громадська організація працює над екологічним просвітництвом учнів - формують у школярів активні і практичні навички, спрямовані на збереження навколишнього середовища.

З вересня 2013 року по теперішній час завдяки зусиллям організації було зібрано і здано для подальшої утилізації понад 3 тон використаних батарейок та зібрано понад 15 тон макулатури.

Представники організації запропонували створити в школах екологічний актив, завдання якого полягає в організації практичних заходів по збереженню навколишнього середовища.

Кожна школа потребує облаштованого кутка з контейнером, куди можна буде скидати використані батарейки, а вилучені кошти з утилізації будуть використані на власний розсуд екологічного активу на організацію природоохоронних заходів свого мікрорайону.

Громадська організація також попросила розглянути виділення коштів з міського
бюджету на зйомку мультфільму "Казка про те, як козаки Київ-Град рятували".
Герої мультфільму навчать дітей сортуванню сміття та правил утилізації відходів.

Депутати Київради підтримали такі ініціативи громадських організацій, але стосовно виділення коштів на мультфільм поки депутати мовчать.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.