ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для паркінгів під велосипеди влада Києва шукатиме інвесторів

Найближчим часом планується проведення комплексного інвестиційного конкурсу з організації забезпечення велоінфраструктури, що складається з точок розміщення системи "bike-sharing" та перехоплюючих велосипедних паркінгів по всій довжині велосипедного маршруту "Європейська площа – ж/м Троєщина"
Depo.
18 травня 2015 10:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Хрещатик".

Зокрема, успішно реалізована система "bike-sharing" по всій довжині велосипедного маршруту "Європейська площа - ж/м Троєщина" стане позитивним прикладом і продемонструє інвестиційну привабливість та життєздатність проекту, а також сприятиме розвитку інших велосипедних маршрутів у місті Києві.

Пілотний проект, який складається з 21 кілометрової зони, має стати справжньою знахідкою для поціновувачів здорового способу життя та створити дієву альтернативу автотранспорту.

Довідково. Системи "bike-sharing" - система велопрокату (зазвичай безкоштовний сервіс), який покликаний надати можливість мешканцю столиці винайняти велосипед на одній з автоматизованих станцій, здійснити заплановану поїздку та повернути велосипед у будь-який пункт прокату, встановлений у межах міста. Подібні проекти успішно функціонують у багатьох містах Європи та Північної Америки.