ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До 1 січня столичні пільговики їздитимуть безкоштовно

Київська міська рада зберегла право безкоштовного проїзду у транспорті для всіх категорій столичних пільговиків
Depo.
28 травня 2015 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на портал Київської міської влади.

За прийняття відповідного рішення на засіданні 28 травня проголосували 76 депутатів.

Пільги збережені для 356,7 тисячі киян.

Зокрема, мова йде про пенсіонерів, інвалідів 3 групи, учасників війни, членів сім'ї ветеранів війни, громадян, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, трудові заслуги, для осіб, які доглядають за інвалідами.

Крім того, пільги залишаються в учнів загальноосвітніх шкіл, батьків багатодітних сімей, соціальних працівників, патронажних сестер.

Також надано право безоплатного проїзду узятим на облік в Києві особам з зони АТО, що відносяться до вище зазначених категорій громадян (приблизно 40 тисяч осіб).

У наземному транспорті до 1 січня 2016 року користуватися пільгами можна на підставі посвідчення, з січня 2016 - за "Карткою киянина".

У метрополітені: до 1 липня за посвідченнями, з липня - за "Карткою киянина".
Учні можуть їздити на підставі учнівського квитка.

Нагадаємо, новий закон, який вступить в силу з 1 червня, зменшує кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті.

Згідно з законом, втрачають право на пільговий проїзд учасники війни, діти війни, ветерани праці, жертви нацистських переслідувань, члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.