UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

До останньої ялинки: У Києві досі триває прийом новорічних дерев

Із початку відкриття пунктів – з 2 січня 2019 року та станом на сьогодні 22 січня 2019 року надійшло від киян на утилізацію близько 2 тисяч новорічних дерев

Минулого 2018 року в пунктах від населення було прийнято на утилізацію близько 10 тисяч ялинок, а у 2017 році – 5 тисяч ялинок, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

"Цьогоріч громадяни почали надавати перевагу штучним ялинкам, тому кількість хвойних дерев, яка очікується до завершення робіт пунктів, може бути меншою, аніж у попередні роки. Найбільш активно здають новорічні дерева мешканці Печерського, Оболонського, Дарницького, Шевченківського, Деснянського та Голосіївського районів", - повідомили у Київзеленбуді.

Наразі усі 15 пунктів прийому новорічних ялинок продовжують функціонувати. Робочий графік пунктів заплановано до 31.01.2019, але, у разі необхідності та активної здачі хвойних дерев, його буде подовжено "до останньої ялинки".

Нагадаємо, новорічні ялинки подрібнюють на щепу. В подальшому щепу використовують для мульчування пристовбурових лунок зелених насаджень. Це дасть змогу в майбутньому молодим посадкам дерев хвойних порід отримувати більшу кількість вологи та поживних речовин. Саме тому новорічні дерева краще не викидати, а утилізувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook