ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До православної церкви Московського патріархату ходять лише 8% киян

79% киян відносять себе до православних, менше, ніж по 1% — до римо-католиків, протестантів і греко-католиків, 6% — до "просто християн", 11% є атеїстами, решта не визначилися
Depo.
22 травня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на данні, отримані в ході всеукраїнського опитування, проведеного спільно чотирма провідними українськими соціологічними структурами.

А відповіді киян на запитання: "До якої саме православної Церкви Ви себе відносите?", дали наступну картину: 52% киян назвали себе вірними Української православної церкви Київського патріархату, 8% - Української православної церкви Московського патріархату, 2% - Української автокефальної православної церкви і 37% відповіли: "Я просто православний".

Іншими словами, в українській столиці серед релігійних людей домінують православні, а серед православних більшість становлять вірні УПЦ (КП).

Зазначимо, що метою дослідження було визначення релігійних уподобань населення всієї України і її окремих областей; загалом було опитано 25000 респондентів (по 1000 на кожну область та Київ), що дозволило отримати високу міру точності по країні загалом і по кожному регіону окремо.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.