ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До столичного будинку, в якому обвалилася підпірна стінка, повертаються мешканці

На сьогодні немає підстав для заборони мешканцям житлового будинку на проспекті Червонозоряний,14 повертатися до своїх помешкань
Depo.
8 грудня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Останні вісім діб за будинком ведеться цілодобове геодезичне спостереження, в тому числі спеціальним електронним обладнанням. За останні три дні не зафіксовано жодних змін будинку (деформацій, руйнувань, зсувів тощо).

7 грудня на засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації прийнято рішення задовольнити прохання мешканців щодо повернення їх у власні квартири.

"Станом на сьогодні експертами проведено ретельні дослідження території, здійснено гідровишукувальні роботи, обстежено будинкові та підземні комунікації. За попередніми висновками, підтоплення ґрунтів, що стали причиною зсуву, відбулося через тепломережу, що була несанкціоновано під’єднана до основних комунікацій будинку під час будівництва. Усі матеріали та результати обстежень передаються до правоохоронних органів", – йдеться в повідомленні.

Наразі експертна група напрацьовує проект заходів, за допомогою яких буде укріплено схил на всьому периметрі будинку.

Аварійно-рятувальні бригади розпочали першочергові заходи для подальшого відновлення схилу. Роботи триватимуть щонайменше два тижні.

Разом із тим на місці цілодобово чергують рятувальники та поліція.

Цілодобове електронне спостереження за територією не припиняється.

Нагадаємо, у Києві стався масштабний зсув грунту. Через зсув тимчасового відселення потребує 38 квартир багатоповерхівки, де мешкають 83 особи (з них 17 дітей та 2 пенсіонери). На щастя, обійшлося без жертв. Для мешканців квартир, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, розгорнуто евакуаційний пункт у найближчій 144-й школі.

Мешканців столичного будинку, в якому обвалився фасад, відселять в готелі та гуртожитки.

Будинок в Києві, під яким обвалилася підпірна стіна, почав "тріщати по швах" ще рік тому.

Спостереження за будинком на проспекті Червонозоряному, 14, де впала підпірна стінка, не зафіксувало зсувів, найменших руйнацій чи інших змін у будинку.

У будинку в Києві, де обвалилася підпірна стінка, дали холодну і гарячу воду.

Столичний будинок продовжує руйнуватися

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ