UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

До травня рух на столичному Володимирському узвозі обмежать (ФОТО)

На Володимирській гірці тривають будівельні роботи зі зведення пішохідно-велосипедного мосту

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Наразі тривають будівельні роботи зі зведення пішохідно-велосипедного мосту, який з'єднає Хрещатий парк та Володимирську гірку. Міст матиме чотири опори. Першою почали робити опору на Володимирській гірці.

Зараз працюють над наступними – біля Арки Дружби народів та Володимирського узвозу. Також триває будівництво підпірних стінок із обох боків узвозу. Ведуться підготовчі роботи для початку робіт із улаштування підпірних стінок у районі танцювального майданчика у парку Хрещатий.

Додамо, що через будівельні роботи до травня буде перекрито рух однією із чотирьох смуг Володимирського узвозу.

За словами заступника начальника архітектурно-археологічної експедиції Інституту археології НАН України В'ячеслава Баранова, на об'єкті з листопада 2018 року тривають археологічні дослідження.

Наразі на Володимирській гірці дослідили шари, датовані Х-ХІХ століттям. Було знайдено фрагменти кераміки. Підстав для зупинення будівництва немає, адже поки нічого значного з погляду музеєфікації не виявлено – тобто артефактів, які були б цікаві як музейні експонати, немає.

Довідка. Міст з'єднає два туристичних маршрути – парк "Володимирська гірка" і парк "Хрещатий" та слугуватиме виключно для пішоходів і велосипедистів. Він буде довжиною приблизно 210 метрів, ширина буде змінною – від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків.

Архітектурно-планувальною частиною проекту будівництва мосту передбачені пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, сучасне освітлення, відеоспостереження.

На мосту будуть влаштовані оглядові майданчики, звідки відкриватимуться вид на Дніпро, панорами лівобережжя та історичного Подолу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook