До уваги водіїв: Які повноваження у нових столичних паркувальників (ПЕРЕЛІК)

У Києві триває набір кандидатів на посаду "інспектор з паркування"

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Уже призначені 7 інспекторів, до кінця поточного місяця планується набрати 15 осіб, а до кінця року – щонайменше 50. Наразі триває набір на зайняття посад головних інспекторів з паркування для роботи у Шевченківському, Голосіївському та Печерському районах.

Додамо, що обов'язковою вимогою до кандидатів є наявність вищої освіти, адже працівники "Інспекції з паркування" – державні службовці. Розмір заробітної плати – від 10 тисяч гривень. Функціональними обов'язками інспекторів із паркування, зокрема, є:

інспектування вулиць і виявлення порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів;
фіксація порушень правил зупинки, стоянки, паркування, у тому числі несплати послуг паркування в режимі фотозйомки (відеозапису);
встановлення особи, відповідальної за порушення правил парковки;
винесення постанов у справах про адміністративні правопорушення за порушення правил парковки;
розміщення на лобовому склі транспортного засобу копії постанови у справі про адміністративне правопорушення або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності;
внесення інформації про адміністративні правопорушення та винесених постанов у справах про адміністративні правопорушення у Реєстр адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook