ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дочекались: Кличко побудує вбиральні на Андріївському узвозі

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження КМДА про будівництво громадських вбиралень на Андріївському узвозі у Подільському районі Києва, що дасть змогу покращити санітарно-епідеміологічний стан мікрорайону, підвищити якість сервісу для киян та гостей столиці
Depo.
8 червня 2015 13:36
ФОТО: depo.ua
Дочекались: Кличко побудує вбиральні на Андріївському узвозі
Дочекались: Кличко побудує вбиральні на Андріївському узвозі

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Розроблено дане розпорядження на виконання протоколу доручень, напрацьованих під час наради у Київського міського голови з проблемних питань функціонування та розвитку цієї історичної вулиці. Відповідно до Генерального плану її територія віднесена до житлово-громадської забудови, тобто облаштування вбиралень там є цілком правомірним і доречним.

Відповідне фінансування здійснюватимуть за рахунок залучених коштів інвесторів.

Замовником проектування та виконання робіт доручено бути Подільській райдержадміністрації. Вона має визначити генеральну проектну та підрядну будівельні організації, забезпечити розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації, передбачити умови надання підрядником гарантії якості виконаних робіт, встановити гарантійні строки експлуатації об'єктів тощо.

Після завершення будівництва громадські вбиральні безоплатно буде зараховано до комунальної власності територіальної громади Києва.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.