Дружина загиблого у Києві УДОшника розповіла свою версію трагедії

Жінка стверджує, що її чоловіка все ж вбив боксер

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" дружина загиблого Аліни Хмелюк.

Зокрема, жінка пише, що 2 січня о 22.30, вона з чоловіком Василем, братом і другом, та ще з двома дітьми, поверталися з гостей.

За кермом автомобіля був брат Аліни Хмелюк. Під'їжджаючи до житлового комплексу, до шлагбауму, водій не пропустив відв'язану собаку породи такса. Власник собаки, який у минулому був боксером, підійшов до вікна і почав обурюватися, лаятися.

"Мій чоловік Вася вийшов з машини для того щоб поговорити через що він так обурюється. З ним вийшов і друг Микита. Брат, перебуваючи за кермом авто, відвіз нас у двір житлового комплексу, а потім пішов до хлопців, які розмовляли з боексером", - пише Аліна Хмелюк.

За словами жінки, її чоловік сперечався з боксером і в якийсь момент той вдарив співробітника УДО в голову. Чоловік впав на землю, але потилицею не вдарився. Після цього боксер начебто одразу зник, а друзі УДОшника почали надавати йому першу допомогу. Василь Хмелюк втратив свідомість, але пульс в нього начебто ще був.

Після цього жінка УДОшника одразу викликала "швидку", яка прибула за п'ять хвилин. Втім, врятувати чоловіка не вдалося. Розтин показав, що він помер від крововилову у голову.
Жінка запевняє, що її чоловік ніколи не розмахував посвідченням УДО, як пишуть в соцмережах.

Нагадаємо, суд взяв під варту боксера, який вдарив працівника УДО, що призвело до його смерті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook