"Edelburg Development" обіцяє нове життя "перлині" Оболоні

Будівництво ЖК "Акваріум" на Оболоні чимало розбурхало громадськість. Всьому виною група активістів, яка заперечує створення проекту з благоустрою навколо ЖК

Місцеві депутати напередодні виборів створюють міфи про забудову озера Біле, піддаючи критиці всі майбутні зміни, які викладені в детальному плані території Оболоні і проект ЖК "Акваріум" компанії "Edelburg Development". На їхню думку, будівництво знищить "перлину" Оболоні. При цьому народні обранці забувають, в якому стані сьогодні перебуває озеро і територія навколо.

Перший заступник генерального директора компанії "Edelburg Development" Ксенія Павловська впевнено говорить, що людей намагаються дезінформувати, маніпулюючи ними. Вона вмить розвінчує міф і пояснює, що проект ЖК спрямований на поліпшення стану озера Біле: "Головний фокус в нашому проекті ми робимо не тільки на будівництві будинків, а й на повне відновлення екосистеми та благоустрою озера Біле. Так само ми хочемо створити навколо водойми бігові та пішохідні доріжки, лавочки, територію, на якій діти отримають сучасні зони відпочинку для проведення дозвілля. У плани входить і будівництво дитячого садка, паркінгів та спортивних майданчиків, де буде комфортно займатися спортом під відкритим небом. Не забули і про прохання ініціативної групи – роботу бювету буде відновлено".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook