Гарячій воді бути: Столичний суд затвердив мирову між Нафтогазом і Київтеплоенерго

Господарський суд Києва затвердив мирову угоду між НАК "Нафтогаз" та КП "Київтеплоенерго"

Про це повідомляє Нафтогаз у Twitter, інформує Depo.Київ.

"Суд затвердив мирову, яку вчора Нафтогаз підписав з Київтеплоенерго та Київенерго", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що предметом мирової угоди між комунальним підприємством "Київтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України" є боргові зобов'язання, що мають джерела для компенсації, наприклад, заборгованість споживачів. Штрафи, пені – списані і не є предметом врегулювання мирової угоди.

Після отримання ухвали суду комунальне підприємство "Київтеплоенерго" зможе укласти договори на постачання газу та розпочати процес відновлення послуги гарячого водопостачання для чотирьох районів Києва.

Нагадаємо, що 9 жовтня представники КП "Київтеплоенерго" і НАК "Нафтогаз України"підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго визнає, що є правонаступником за борговими зобов'язаннями Київенерго.

Раніше мер Києва Віталій Кличко запевняв, що централізоване гаряче водопостачання в Києві відновлять до 15 вересня.

23 серпня КМДА звернулася до уряду з проханням допомогти розв'язати конфлікт "Київенерго" з "Нафтогазом" та виділити близько 730 млн грн субвенції на погашення різниці у тарифах.

Кабінет міністрів України виділив 729 млн грн на погашення боргів "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз".

Гарячої води в Києві немає, в тому числі в лікарнях, дитсадках, уже п'ять місяців. Уряд допомагає столичній владі до кінця поточного тижня вирішити проблеми щодо забезпечення киян гарячою водою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Нафтогаз