ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний архітектор Києва не хоче робити Хрещатик пішохідним

Хрещатик неможливо зробити повністю пішохідним
Depo.
15 травня 2015 16:14
ФОТО: depo.ua
Головний архітектор Києва не хоче робити Хрещатик пішохідним
Головний архітектор Києва не хоче робити Хрещатик пішохідним

Про це заявив головний архітектор міста Сергій Целовальник, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на Укрінформ.

За його словами, транспортна міська схема побудована таким чином, що Хрещатик є транспортною артерією. Серед можливих варіантів архітектор називає скорочення проїзної частини вулиці з восьми смуг до шести.

"Можливий і такий шлях, якщо ми з восьми смуг руху дві відберемо, з боку, де розширена частина тротуару. Вона і так широка, але ми збільшимо її ще на 7,5 метра. Ми тоді зможемо розіграти тут драматургію зелені і геопластики. А шість смуг для руху на Хрещатику цілком достатньо для сполучення між двома "пробками" - на Європейській площі і Бесарабці", - розповів Целовальник.

Архітектор повідомив, що невдовзі на Майдані Незалежності організують виставку проектів в рамках конкурсу "Територія Гідності", на якій представлять 161 планшет з конкурсними роботами. Після чого громадськість та журі оберуть ті проекти, які реалізують в центрі міста.

"В рамках конкурсу "Територія Гідності" є пропозиції з облаштування Хрещатика або Майдану Незалежності частково пішохідними. І навіть є пропозиція, приголомшлива своєю оригінальністю, про відродження на певній ділянці Хрещатику струмка, який по ньому протікав, водної структури в оточенні зелені", - сказав він.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.