ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний архітектор Києва: В районі Контрактової площі небезпечно їздити в метро

Через заморожування реконструкції Гостиного двору в районі Контрактової площі небезпечно їздити в метро
Depo.
3 червня 2015 18:45
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник, повідомляє Київ.depo.ua.

"Чим закінчилася битва за Гостиний двір? Нічим, тим, що сьогодні небезпечно їздити в метро, я не хочу лякати людей, але у мене такі є папери, які вимагають термінового вирішення цього питання. Котлован, який залишився залитим водою, вода сочиться в метрополітен, там йдуть дроти. Місто забрало землю, а господар там ПАТ "Укрреставрація", вони продовжують бути власниками, хоча власність знаходиться у державному реєстрі, а все інше там не вирішено. Оскільки у людей забрали землю, вони не мають права вести там будівельні роботи, от вони й сидять", - заявив Целовальник.

"На цьому об'єкті з самого початку по суті питання не слухали ні професіоналів, ні істориків, ні архітекторів. Відпіарились люди, які стали депутатами спочатку міської ради, а потім народними депутатами, і на цьому все, їх не чути і не видно, а будинок стоїть в такому стані. Я вважаю, що це вкрай непорядно", - зазначив він.

Нагадаємо, 3 липня Київська міська рада скасувала землевідведення під реконструкцію Гостиного двору на Контрактовій площі. До цього, 24 червня, Київський адмінсуд повернув Гостиний двір у власність міста.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.