Грип у Києві потроху відступає, але у деяких школах досі триває карантин

Наразі призупинено освітній процес у 4 закладах загальної середньої освіти (34 класи), із них повністю – у 1 закладі, частково – у 3-х закладах

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Так, освітній процес призупинено:

Деснянський район – усього 1 заклад (частково);
Дніпровський район – усього 1 заклад (повністю);
Солом’янський район – усього 1 заклад (частково);
Шевченківський район – усього 1 заклад (частково).

Керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення на початку поточного року прийняла постійна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Додамо, що в Києві наразі спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ І на  3%, яке відбулося за рахунок дитячого та дорослого населення. Так, дітей захворіло – 7 950 осіб (зниження 0,9%), дорослих – 4 160 осіб (зниження на 6,8%).

"Зареєстровано 12 110 хворих на грип та ГРВІ", - йдеться в повідомленні.  

До медичних закладів за 10-й тиждень госпіталізовано 142 особи, із них 129 – діти.

Нагадаємо, що 16 січня у Києві призупинили освітній процес через карантин у 13 закладах загальної середньої освіти (188 класів).

А 21 січня в Києві призупинили навчальний процес внаслідок карантину в 18 закладах загальної середньої освіти (285 класів).

23 січня у Києві повністю чи частково було призупинено освітній процес у 25 школах. А 28 січня вже було призупинено освітній процес у 36 школах.

4 лютого у Києві повністю чи частково було призупинено освітній процес у 106 закладах загальної середньої освіти (2841 клас).

11 лютого було призупинено освітній процес у 104 столичних школах.

6 січня від грипу помер 54-річний чоловік, який звернувся за медичною допомогою майже на п'ятий день. А 7 січня зареєстрували ще одну смерть. Це 43-річний чоловік, лікар, який лікувався самостійно.

Також в Києві від грипу А помер 56-річний чоловік, який на той момент працював охоронцем в супермаркеті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #грип