ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадським транспортом користуються 50% киян, а пішки ходять лише 10%

У Києві працюють над створенням базової транспортної моделі міста, за допомогою якої можна відпрацьовувати певні транспортні рішення
Depo.
12 травня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу департаменту.

"У рамках розробки транспортної моделі Києва вже підготовлено бази даних з первинним наповненням. Це інформація по 407 транспортних районах столиці та приміської території, що включає повний опис основної вулично-дорожньої мережі міста (38 000 відрізків та 14 000 вузлів), базу даних з київським громадським транспортом та соціально-економічну статистику", - зазначив Вавриш.

Він також зауважив, що для збору необхідних даних Київським міжнародним інститутом соціології було проведено соціологічне опитування мобільності населення міста, в рамках якого опитано 30 000 осіб відповідно до вимог World Bank.

"Опитування повністю відповідає тим, що проводяться в Німеччині. До кінця травня триватиме процес обробки результатів, однак вже відомо, що майже 50% населення не повністю задоволені роботою громадського транспорту. Дослідження показали, що більше половини населення столиці користуються громадським транспортом, автомобілями - 25%, а пішки ходять 10% киян. У критеріях оцінки громадського транспорту кияни на перше місце ставлять власну безпеку та чіткий розклад руху", -сказав Вавриш.

Окрім того, за його словами триває електронне опитування населення Києва, участь у якому взяло більше 4000 киян. На фінальній стадії знаходиться польовий етап обстеження пасажиропотоків на громадському транспорті Києва, опрацьовуються дані стільникових операторів.

Розробка транспортної моделі продовжиться до листопада 2015 року, після чого буде розроблено комплекс заходів щодо підвищення ефективності та функціонування транспортної системи міста Києва.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.