"Ігри нескорених" змінять рух автобусів у центрі Києва

У зв'язку з проведенням у Києві Національних спортивних змагань "Ігри нескорених" буде заборонено рух усіх видів транспорту в місцях проведення заходів

Depo.
20 квітня 2017 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням прес-службу КП "Київпастранс".

З 12:00 21 квітня до 6:00 24 квітня 2017 року, на час проведенням Національних змагань та перекриття руху транспорту на вул. Хрещатик (на ділянці від Майдану Незалежності до вул. Богдана Хмельницького), вносяться зміни у роботу автобусів маршрутів №24,114, які будуть курсувати по трасі вихідного дня.

Додамо, що вирішено також обмежити рух транспорту на вул. Хрещатик на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до Майдану Незалежності з 12:00 21 квітня до 06:00 24 квітня.

Нагадаємо, 22 та 23 квітня у столиці відбудуться Національні спортивні змагання "Ігри нескорених".

Довідка. "Ігри Нескорених" ("Invictus Games") – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу. Вперше зазначені змагання відбулися в 2014 році в Лондоні (Велика Британія).

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ